Pazar, Mayıs 19, 2024

Destekçilerimiz

Destekçilerimiz! Gebbe, bir çok Sağlık Kuruluşu ve Sivil Toplum Kuruluşu (STK) tarafından desteklenmektedir. Gebbe içerik ve uygulama oluşumu sırasında farklı üniversite ve Sağlık kuruluşları ile iş birliği içerisinde çalışmıştır. Gebbe bir çok araştırma sonuçlarından yola çıkarak topluma fayda sağlamayı hedeflemiştir. Sivil Toplum Kuruluşları ile iş birliği içerisinde faliyetler planlanlar.

Gebbe projesinin oluşumu sırasında ilgili her alanda yine o konunun uzmanları ile iş birliği içerisinde oluşturulmuştur. Destekçilerimiz bu aşamada gerek bireysel gerek kurumasal olarak değerlerini ve tecrübelerini başarımızın üzerine koymuşlardır. Tıp Eğitimcisi Araştırma Görevlisi ile içerik sıralamaları belirlenmiş, gebeler için en uygun slogan Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Eğitimcileri ile bulunmuş, çekimlerimiz tecrübeli yönetmenler ile gerçekleştirilmiş Jingle ödüllü reklam müzisyeni ile oluşturulmuştur. Gebelerimizin okuyacağı her yazıya, izleyeceği her videoya, işiteceği her cümleye ve müziğe en hassas şekilde yaklaştık. Bundan sonraki süreçlerde de Destekçilerimiz ile beraber sürekli büyüyecek ve gebelerimizin en doğru süreci geçirmeleri için gerekli tüm fedakarlığı gerçekleştireceğiz.

Uzman Görüşleri

Prof.Dr.Selma Karabey

İstanbul Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Öğretim Üyesi

Kadın hayatının en özel dönemlerinin başında gelen gebelik sürecini sağlıklı ve keyifli geçmesi için Gebbe uygulamasının çok işlevli olacağına inancım tam. Zaman içinde alınacak geri bildirimlerle daha da geliştireceğinizden eminim, bu güzel yolda sizlere başarılar diliyorum.

Rıza Güzey

Türkiye Halk Sağlığı Derneği Başkanı

GEBBE Mobil uygulamasının halk sağlığına önemli bir katkıda bulunacağını umuyoruz. Bir çok uzmanı bir araya getiren uygulama içerikleri ile de gebelerimize güven yaratıyor. Anne adaylarımız bu programla gebelik sürecini bilinçli bir şekilde hafta hafta takip edebiliyorlar. Türkiye Halk Sağlığı Derneği olarak biz de, GEBBE uygulamasını Anne ve toplum sağlığı açısından çok yararlı buluyor ve içtenlikle destekliyoruz.

Teşekkürler

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi

İstanbul Üniversitesi Halk Sağlığı

İstanbul Doğum Akademisi

İstanbul Üniversitesi Halk Sağlığı

Yapımhane Production

Türkan Bulut Akademi

Craft Café

Çatı Atölye

Teşekkürler

Prof.Dr.Selma Karabey

İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Veri ve Araştırma Desteği

Prof. Dr. Hasan Kemal Suher

BAU İletişim Fakültesi Dekanı

Uygulama Fikir Geliştirme Desteği

Dr. Öğr. Üyesi Şafak Şahin

BAU İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı

Gebbe Doğru Slogan

İnanç Sümbüloğlu

Klinik Psikolog

Uzman Desteği

Taner Onay

Tıp Eğitimcisi Araştırma Görevlisi

İçerik oluşturma ve geliştirme

Rıza Güzey

THSD Başkanı

Toplum İçin Eğitim Desteği

Dursun Taparlı

THSD Başkan Yardımcısı

Toplum İçin Eğitim Desteği

Bora Yılmazkurt

Yaşam Bankası

İş Geliştirme Desteği

Ali Adnan Özgür

Prodüksiyon ve Kurgu

Hakan Curaoğlu

Prodüksiyon ve Kurgu